Cumartesi , Şubat 23 2019
Ana Sayfa / Genel / Ateşle Oyun – Nancy Taylor Rosenberg

Ateşle Oyun – Nancy Taylor Rosenberg

ateşşşNancy Taylor Rosenbergin kaleme aldığı Ateşle Oyun adlı eseri, 2003 yılında yayınlanmıştır ve 358 sayfadan oluşmaktadır. Romanda savcı olan Stella Cataloninin suçluları yakalamak için yaşadığı macera dolu anlar anlatılır. Polisiye romanı olan Ateşle Oyunu beğeneceğinizi ve keyifle okuyacağınızı umuyorum. Şimdiden iyi okumalar dilerim.

Romanda, Savcı Stella Cataloni peşinde koştuğu ve yıllarca mücadele ettiği mahkumu içeri almak üzeredir. Fakat bu işi başarmasını istemediği güçler vardır çünkü onların işine gelmemektedir. Bu insanlar savcı üzerinde tehlikeli işer yapmayı planlar. Stella kanunlar çerçevesinde ilerlemeye çalışmaktadır fakat bu insanlar onu kısıtlamaya devam eder. Genç kadın Savcı bu insanların onun üzerinde yapılan planlar ile uğraşmaya ve mücadelesini sürdürmeye devam eder.

Nancy Taylor Rosenbergin yazdığı Ateşle Oyun adlı etkileyici ve sürükleyici bu eseri okumanızı mutlaka tavsiye ederim. İyi günler dilerim.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]
 

 

 

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir