Cuma , Şubat 22 2019
Ana Sayfa / Genel / Boyalı Ev – John Grisham

Boyalı Ev – John Grisham

boyalı-evJohn Grishamın kaleme aldığı Boyalı Ev adlı eseri, 382 sayfadan oluşur ve roman kategorisine girer. Eserde, 7 yaşındaki Luke Chandler adlı küçük çocuğun ailesiyle birlikte yaptığı tarım işi ile uğraşırken,bir süre sonra öğreneceği sırlar ile hayatı değişen gencin hikayesini anlatır. John Grishamın yayınladığım 8. kitabı ve gerçekten harika kurgusu ve anlatımı olan eserleri ile bizleri kitaplarına hayran kalmamazı sağlıyor.

Romanda, Luke Chandler adlı küçük çocuk ailesi ile pamuk yetiştirerek geçimini sağlayan, boyasız bir evde yaşamaktadırlar. Her sene tuttukları işçilerle işlerine yoğun bir şekilde devam ederler. Gün geçtikçe Luke Chandler, adlı küçük çocuk öğreneceği bir takım sırlar ile yaşayacağı, ve hayatı öğreneceği bir hikaye onu bekler.

John Grishamın kaleme aldığı Boyalı Ev adlı akıcı ve sürükleyici bu eseri okumanızı mutlaka tavsiye ediyorum. İyi günler dilerim.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir