Cumartesi , Ekim 24 2020
Ana Sayfa / Genel / Arapça Öğreniyorum Feriduddin Aydın

Arapça Öğreniyorum Feriduddin Aydın

ARAPÇA ÖĞRENİYORUMYayınlayacağım pdf’in eğitim amaçlı olduğunu unutmadan sizlere şu bilgiyi vermek isterim. Bu pdf’de okuyacağınız, alacağınız eğitim Arap Alfabesini bilen bir kişi için hazırlanmıştır. Yani harfleri ve okunuşlarını bilen ama harfler ile kelime oluşturamayan ve okuyamayanlar için. Alacağınız eğitim de kendinize ne kadar yararı olduğunu öğreneceksiniz.

Kalıplaşmış cümleler barındıran eğitimde faydası illa ki olacaktır. Ülkemiz de pek çok ırka mensup kişi vardır. Bunların bazıları Arapça, bazıları İngilizce, bazıları Kürtçe ve bazıları da Azerbaycan Türkçesi konuşmaktadır. Dünya’nın durumu nedeni ile ülkemiz göç alan ve böylelikle de Arap ırkına mensup kişilerce dolmaktadır. Bu neden ile iletişim için önemlidir. Ayrıca Kur’an-ı Kerim’in Arapça yazıldığını unutmayalım.

Arapça Öğreniyorum adlı bu eseri okuduktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. PDF eKitap Oku iyi günler, iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku | Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir