Çarşamba , Eylül 30 2020
Ana Sayfa / Genel / Arkadaş Panait Istrati

Arkadaş Panait Istrati

arkadaşşşPanait Istratinin kaleme aldığı Arkadaş adlı eseri, 1999 yılında yayınlanmıştır ve 158 sayfadan oluşmaktadır. Yazarın, Mihail adlı arkadaşı ile aralarındaki geçen dostluğu ve arkadaşlığını anlattığı kitabıdır. Sürükleyici ve büyüleyici anlatımı ile sizleri harika bir roman bekliyor. Okurken sıkılmayacağınız ve keyif alabileceğiniz bir eser olduğunu söyleyebilirim. Şimdiden iyi okumalar dilerim.

Romanda, romanın başkahramanı Mihail ile geçen olaylar anlatılır. Istrati, romanında Mihail ile nasıl tanıştığını, dostuna olan bağlılık ve sevgisini, Tuna nehrinde birlikte geçirdikleri vakit aralığını anlatıyor. Dostluğun ve arkadaşlığın anlatıldığı samimi bir eser olduğunu düşünüyorum. Istrati Arkadaş adlı eserinde kısaca, Mihail ile dostluğunu ve kendi dünya görüşünü ortaya koymuştur.

Panait Istratinin yazdığı Arkadaş adlı bu ilgi çekici eserini okumanızı mutlaka tavsiye ederim. PDF ekitap oku iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir