Perşembe , Eylül 24 2020
Ana Sayfa / Genel / Beni Orada Bulacaksın – Jenny B. Jones

Beni Orada Bulacaksın – Jenny B. Jones

beni-orada-bulacaksinMerhaba sevgili okur. Bu tanıtımım da ise “Beni Orada Bulacaksın” adlı eseri tanıtmaya başlamadan önce belirtmem gerekir ki bu eser ciddi bir şekilde aranmakta ve istenmektedir. Hikaye kahramanımız Finley Sinclair on sekiz yaşında bir genç kızdır fakat yetenekleri bu kadarla sınırlı değildir. Son derece azimli ve zorlu, zeki biridir.

Manhattan Konservatuarı Müzik Bölümüne girebilmek için beste hazırlayacak ve bunu da sunacaktır. Fakat bütün yeteneği ve yeteneğiyle beraber yaratıcılığı da gitmiştir ağabeyinin ölümüyle… Ağabeyi Will’in seyahat günlüğü olarak adlandırdığı günlüğü yanına alır ve buradakilerin izini sürmek için İrlanda’ya gitmek ister. Çünkü İrlanda, ağabeyinin kendisini Tanrı’ya en yakın hissettiği yerdir.

Jenny B. Jones ‘a ait olan Beni Orada Bulacaksın adlı eseri okuduktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. İyi günler, iyi okumalar dilerim.

[sociallocker]Kitap Oku | Kitap İndir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir