Cumartesi , Eylül 26 2020
Ana Sayfa / Genel / Betondaki Sarışın – Michael Connelly

Betondaki Sarışın – Michael Connelly

betondaki-sarışınMichael Connellyin kaleme aldığı Betondaki Sarışın adlı eseri, 2015 yılında yayınlanmış ve 447 sayfadan oluşmaktadır. Kitabın Türkçe çevirisini bizlere Füsun Doruker yapmıştır. Roman ve polisiye kitaplar kategorisine giren eser, ilgi çekici ve sürükleyici bir eserdir. Beğendiğim ve sizlere okumanızı önerdiğim harika bir eser.

Romanda, Los Angeles sokaklarında işlenen seri cinayetler ve katilin öldürdüğü her kişinin üzerinde bir kart bırakmasını anlatıyor. Bu sıradışı cinayetleri işleyen katilin adı Bebekçidir. Şehrin tüm polisleri ve dedektifler bu katili aramaktadırlar. Hary Bosch adındaki dedektif katili bulmaya başarır ve öldürür. Fakat bir başka katil cinayetleri sürdürmeye devam eder. Los Angeles sokakları katil yakalana kadar karmaşık olaylarla ve cinayetlerle devam eder.

Michael Connellyin yazdığı Betondaki Sarışın adlı bu sürükleyici ve heyecan içerikli eseri okumanızı mutlaka tavsiye ederim.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir