Cumartesi , Eylül 26 2020
Ana Sayfa / Genel / Çıplak Ölüm – Nora Roberts

Çıplak Ölüm – Nora Roberts

çıplak-ölümmmNora Robertsin kaleme aldığı Çıplak Ölüm adlı eseri, 2002 yılında yayınlanmıştır ve 308 sayfadan oluşmaktadır. Orjinal dili İngilizce olan kitabın çevirisini Akın İnsel yapmıştır. Polisiye roman ve aşk kitapları kategorisine giren Çıplak Ölüm adlı eseri heyecan ve sürükleyici bir şekilde okuyacağınızdan emin olabilirsiniz.

Romanda, Acıması olmayan ve önüne geleni öldüren katil sokaklarda gezmektedir . New York polisinde çalışan Dallas, katilin peşine düşer. Teğmen olan Dallas, hayatta içgüdelerin önemli bir yere sahip olduğunu belirtir ve katili bulmak ister. Eve ise olayı araştıranlardan birisidir. Şüpheli olarak belirledikleri Roarke ile ilişkiye girmemesini söylerler. Fakat Eve tutkuları uğruna kendisini Roarke bırakır ve büyük risk alır.

Nora Robertsin yazdığı Aşk, heyecan ve aksiyon dolu Çıplak Ölüm adlı eserini okumanızı mutlaka tavsiye ederim. PDF ekitap oku iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir