Cumartesi , Kasım 28 2020
Ana Sayfa / Genel / Çöl Akrebi Osman Aysu

Çöl Akrebi Osman Aysu

çöl-akrebiiiiOsman Aysu’nun kaleme aldığı Çöl Akrebi adlı eseri, 1998 yılında yayınlanmıştır ve 603 sayfadan oluşmaktadır. Roman kategorisine eser gerilim, casusluk ve macera olaylarının geçtiği bir olayı anlatır. Okurken sıkılmayacağınız ve keyif alabileceğiniz bir eserdir. Şimdiden iyi okumalar dilerim.

Romanda, Gerçek adı Leyla, kod adı çöl akrebi olan örgüte hizmet eden birisidir. İstanbul’a gelir ve burada örgüte yada dışı yollardan silah gönderen Türk firması sahipler ile görüşür. İstihbarat ise bu ajanın peşindedir ve ona tuzak kurarak yakalamak isterler. Bu esnada yeni boşanan bir çift kendini bu ajanın yaptığı işler arasında bulur. İstihbarat ile kod adı Çöl Akrebi olan kişi arasında aksiyon dolu olaylar yaşanır.

Osman Aysu’nun kaleme aldığı Çöl Akrebi adlı etkileyici ve sürükleyici bu eserini okumanızı mutlaka tavsiye ederim. PDF ekitap oku iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir