Perşembe , Kasım 26 2020
Ana Sayfa / Genel / Davet – John Grisham

Davet – John Grisham

davetJohn Grishamın kaleme aldığı Davet adlı eseri, roman kategorisine girer ve 320 sayfadan oluşmaktadır. Eserde, Ray Atleenin hayatını, iki oğluna bıraktığı mirası ve korkunç bir sır bırakarak hayata veda ettiği zamanı anlatır.

Ray Atlee, hukuk profesörüdür. 43 yaşında olan Ray Atlee karısından boşanır ve hayatından memnun değildir. Kardeşi Forrest ailede tembel ve sevilmeyen birisidir. Yargıç olan Atlee, Clanton şehrinde yalnız başına yaşamaktadır. Adalet ve politikada tanınan ve kendini kanıtlamış biri olan Atlee, daha sonra emeklilik vakti geldiğinden görevini bırakır. Artık yaşlandığı için oğullarını yanına çağırır ve mirasını ikisini de pay eder. Bu mirası açıklarken bir de mektup bırakır ve ardında sır dolu bu mektubu bıraktıktan sonra ölür.

John Grishamın yazdığı Davet adlı bu sürükleyici ve etkileyici eseri okumanızı mutlaka tavsiye ediyorum. İyi günler dilerim.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir