Pazartesi , Ekim 26 2020
Ana Sayfa / Genel / Düşünmenin Gücü Melik Duyar

Düşünmenin Gücü Melik Duyar

DÜŞÜNMENİN GÜCÜDüşünmenin Gücü önemlidir ve artabilecek bir değere sahiptir. Bir insanın düşünme gücü onun spora yatkınlığı, sağlığı ile alakalıdır. Bir insanın gelişmesi ile beraber çok daha farklı kararlar verebilir ve de verdiği kararlar ile hayatını değiştirebilir. Tek önemli bir karar bile hayatımızı, kaderimizi ve hayal edemiyeceğimiz gibi bütün dünyayı etkiler. Nitekim örnek vermek gerekirse; Bir insan çalışmamak yerine çalışırsa bir Hukuk Bölümünü kazanabilir. Ve kazandığı gibi mezun olur ve Adalet yerine siyaset seçerse de bir lider olabilir ve o lider bir gün gelir bütün dünyayı ve kaderi değiştirir.

Tek bir çağrı gibi bir insanlığın kaderinin değişmesi gibi. O yüzden düşünmek değil mantıklı düşünmek önemlidir diyerek eserimizin de sizi bu yönde eğiteceğini düşünerek sizinle paylaşıp tavsiye etmekteyim.

Melik Duyar’ın Düşünmenin Gücü adlı eserini okuduktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. PDF eKitap Oku iyi günler, iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap Oku | Kitap İndir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir