Perşembe , Kasım 26 2020
Ana Sayfa / Genel / Elmas Tarlaları Melik Duyar

Elmas Tarlaları Melik Duyar

ELMAS TARLALARIKişisel Gelişim çok önemli ve faydalı bir oluşumdur. Bu bağlamda insanın kendini geliştirmesi ile başka birini, bir olayı, bir işi, deneyi geliştirmesi aynıdır. Bir insan kendini geliştirir ve gider başkasını geliştirir. O başkası ise bir başkasını. Bir başkası bir olayı değiştirir ve olayın değişmesi ile kader de değişir ve kaderi değişen biri gelişir. Kaderi değişen biri ise bir işi geliştirir. Bir işin gelişmesi ile gelişen biri olur. Gelişen biri ise bir deneyi geliştirir. Deneyin gelişmesi ile dünya gelişir.

Her bir hareketin kaderde pek çok yansıması ve oluşumu vardır. Her hareketimiz bir diğer olacak işe bağlıdır. Bu bağlamda Zeka ve Hafızayı geliştirmek her açıdan önemlidir. Bir bilgi bir hayat demektir. Her bir gelişime açık olmakla beraber kendimizi geliştirmeye doğru gitmek, doğru bir karardır.

Melik Duyar’ın Elmas Tarlaları eserini okuduktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. PDF eKitap Oku iyi günler, iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap Oku | Kitap İndir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir