Pazartesi , Ekim 26 2020
Ana Sayfa / Genel / Güçlü Kal 365 Gün Hayata Tutun Demi Lovato

Güçlü Kal 365 Gün Hayata Tutun Demi Lovato

Guclu-Kal-365-Gun-Hayata-TutunDemetria Devonne Lovato tabii ki çoğumuz Demi Lovato olarak bilmekteyiz. Lovato, hepimizin bildiği ünlü Amerikan şarkıcı aynı zamanda model, oyuncu ve şarkı sözü yazarı. Lovato eseri hakkında söylemlere başlamadan önce bu kitabın ortaya nasıl çıktığını ve çıkarken nasıl bir bilgi deposundan bilgi kullandığını anlatmaktadır.

Bu kitabın bilgisi de tecrübe. Demi Lovato, bağımlılık da yaşamış depresyon da yaşamıştır. Hayatında pek çok zorluk yaşamıştır. Ama hiç bir zaman kendisini keşfetmekten vazgeçmemiştir. Kötü günler geçirmekle beraber mutlu günlerinde tadına pek çok bakan genç şarkıcı bu olaylardan nasıl kurtulduğunu açıklarken her gün motivasyon olsun diye meditasyon yaptığını, dualar ettiğini söylerken pek çok sözün, düşüncenin, günlük hedeflerin, alıntıların ilham verdiğinin de altını çizerek kitapta bunlara yer verdiğini söylemektedir.

Demi Lovato ‘nun eseri Güçlü Kal 365 Gün Hayata Tutun adlı eserini okuduktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. PDF eKitap Oku ailesi iyi günler, iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku | Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir