Çarşamba , Eylül 30 2020
Ana Sayfa / Genel / Günahkar Petre Hammesfahr

Günahkar Petre Hammesfahr

günahkarrrrrrrrPetre Hammesfahrin kaleme aldığı Günahkar adlı eseri, 2001 yılında yayınlanmıştır ve 399 sayfadan oluşmaktadır. Kitabın Türkçe çevirisini Zeynep Zuhal Göçmen yapmıştır. Roman kategorisine giren eser, Bir ailenin başından geçen gizemli ve macera dolu olayları anlatır. Okurken sıkılmayacağınız ve keyif alabileceğiniz bir eser olduğunu söyleyebilirim. Şimdiden iyi okumalar dilerim.

Romanda, yaz mevsimidir ve hava sıcaktır Cora Bender’le kocası ve bebekleri ile bir göl kenarına giderler. Aile bu güneşli günde serinlemekte ve gezmektedir. Core Bender’le ölmek istemektedir. Akşam bebeği ve kocasıyla dönmeyecek hissine kapılır. Fakat akşam olduğunda birliktedirler. O akşam Cora Bender’le bir cinayet ile suçlanır ve hesap vermesi istenir. Öldürdüğü diye söylenen kişiyi Cora Bender’le hayatında hiç görmediğini söyler. İnanmazlar Cora Bender’le bu suçluluğa karşı kendini savunur ve yaşam mücadelesi vermeye başlar.

Petre Hammesfahrin yazdığı Günahkar adlı bu etkileyici eserini okumanızı mutlaka tavsiye ederim. PDF ekitap oku iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir