Pazar , Eylül 27 2020
Ana Sayfa / Genel / Hermit (Dünyanın Evrensel Sahipleri) – T. Lobsang Rampa

Hermit (Dünyanın Evrensel Sahipleri) – T. Lobsang Rampa

hermit1998 senesinde yayınlanan Hermit isimli bu eser 184 sayfadan oluşmaktadır.Hermit isimli bu eserin çevirisi Muzaffer Suar tarafından yapılmıştır.Hermit isimli bu eser Ruh ve Madde Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır.

Ben, bu eseri kaleme alan kişi… duyururum ki, bu eserin doğruluğu kesindir. Gırtlağına kadar maddeciliğe batmış olan bazı şahsiyetler, bu söylenenin bir düş eseri olduğunu akıllarından geçirebilirler. İnanmak ya da inanmamak yolundaki bir seçim, şahsiyetin gelişimi ile alakalı bir şeydir. Bu meselede tartışmayı düşünmüyorum. Ama eserim hakikidir.T. LOBSANG RAMPA Uzun seneler evvel, daha gencecik bir lamayken,Tibet’in başkenti olan  Lhasa’da bilgisi olmadığı devlet sırlarını açığa çıkarması için Çinliler tarafından vahşi bir biçimde gözleri oyulmuş idi. İşkenceye mağruz kalmış, sakat kalmış, kör edilmiş,dayanılmaz acılara maruz kalmış, bir külçe gibi şehir sınırlarının dışarısına atılmıştı.

[sociallocker]Kitap okuKitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir