Cumartesi , Ekim 24 2020
Ana Sayfa / Genel / İktidar Merdiveni Osman Aysu

İktidar Merdiveni Osman Aysu

iktidar-merdiveniiiOsman Aysu’nun kaleme aldığı İktidar Merdiveni adlı eseri, 2006 yılında yayınlanmıştır ve 286 sayfadan oluşmaktadır. Eserde, yaşlı bir adam olan profesöre gelen parti başkanı olma teklifi ile durağan hayatının değişmesi ve gelişen olayları konu alır. Osman Aysu’nun kaleme aldığı önemli ve okunması gereken bir eser olduğunu düşüyorum. Şimdiden iyi okumalar dilerim.

Romanda, yaşlanmış olan profesör evlidir ve hayatının çok durağan geçti bu dönemde, seçimler yaklaşmıştır ve sol partinin birliği ve toparlanması açısından partinin başkanı olması teklifi edilir. Bu olaylar gerçekleşirken Profesörün aklını başından alan bir kadın hayatına girer. Siyasete atılan profesör, kadınında hayatına girmesi ile birlikte kendini büyük bir tuzağın içerisinde bulur.

Osman Aysu’nun yazdığı İktidar Merdiveni adlı etkileyici ve sürükleyici bu eseri okumanızı mutlaka öneririm. PDF ekitap oku iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir