Pazar , Eylül 27 2020
Ana Sayfa / Genel / Kardeşler – John Grisham

Kardeşler – John Grisham

kardeslerJohn Grishamın kaleme aldığı Kardeşler adlı eseri, 316 sayfadan oluşmaktadır. Eserde, kendilerini kardeşler olarak tanıtan üç mahkumun içeride yaşadığı olayları ve çevirdikleri işleri anlatır. Uyuşturucu satıcılığından, banka soyguncularından, dolandırıcılara kadar herkesin bulunduğu cezaevine gelen üç yargıç kendilerine kardeşler olarak tanıtır. Kardeşler kendi özel mahkemelerini kurarlar ve diğer mahkumların sorunlarını çözmekle beraber, dışarıdaki yaptığı şantajlar sonucunda büyük paralar bankalarına yatmaya başlar. Düzen bu şekilde devam ederken bir gün işler ters gitmeye başlar ve düzen bozulur. Son şantaj ettikleri kişiler tehlikeli ve güçlü insanlar çıkar. Buda Kardeşlerin sonunun geldiğini göstermektedir.

Gerçekten okurken sıkılmayacağınız ve kendinizi olayların akışında bulacağınız harika bir eser olmuş. John Grishamın yazdığı Kardeşler adlı eseri okumanızı mutlaka tavsiye ediyorum.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir