Pazar , Ekim 25 2020
Ana Sayfa / Genel / Kuşkunun Ötesi Osman Aysu

Kuşkunun Ötesi Osman Aysu

kuşkunun-ötesiiiOsman Aysu’nun kaleme aldığı Kuşkunun Ötesi adlı eseri, 2004 yılında yayınlanmıştır ve 483 sayfadan oluşmaktadır. Gerilim, macera ve aksiyon türünde kitaplar yazan, Osman Aysu’nun bu eserinide elinizden düşürmeyeceksiniz. Son derece sürükleyici ve macera dolu olayların yaşandığı bir roman sizleri bekliyor. Şimdiden iyi okumalar dilerim.

Romanda, ismi Said Bin Amr olarak bilinen şahıs, mayıs ayının son günlerinde İstanbul’a bir hesaplaşma için gittiği öğreniliyor. Mit bu olay üzerinde hemen harekete geçer. Suriyeli ajan olan Amr, burada emekliye ayrılmış bir istihbarat polisini aramaktadır. Mit, araştırmalar sonucunda bunun dışında başka olaylarında olduğunu gözlemler. Mit bu olaylar ışığında durumu aydınlatma ve Amr’ı yakalamak için macera dolu olaylar yaşanmaya başlar.

Osman Aysu’nun kaleme aldığı Kuşkunun Ötesi adlı bu sürükleyici eseri okumanızı mutlaka tavsiye ederim. PDF ekitap oku iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir