Çarşamba , Eylül 30 2020
Ana Sayfa / Genel / Laura Peter Freund

Laura Peter Freund

lauraaaaPeter Freundun kaleme aldığı Laura adlı eseri, 2004 yılında yayınlanmıştır ve 496 sayfadan oluşmaktadır. Kitabın Türkçe çevirisini Özden Bilgin Arslan yapmıştır. Roman kategorisine giren eser, Laura adlı henüz 13 yaşındaki bu genç kızın Aventerra gezegeninde yaşadıkları olaylar anlatılır. Akıcı ve sürükleyici bir anlatımı olan eseri keyifle okuyacağınızdan emin olabilirsiniz.

Romanda, Laura’nın doğum günüdür ve 13 yaşına girer. Aventerra dünyaya paralel olan bir gezegen olduğu söylenir. Laura bu gezegene gider ve oranın tehlikeli olduğu bilinir. Bu gezegen peri masalları ve efsanelerin yaşandığı yer olarak bilinir. Bu yaratıklar ışık ve sonsuzluğun içerisinde sıkışıp kalmıştır. Onlara kurtarabilecek tek kişi Lauradır. İlham kesesini bulup Aventerraya götürmek ister ve kendini macera dolu olayların içerisinde bulur.

Peter Freundun yazdığı Laura adlı bu etkileyici ve büyüleyici eseri okumanızı mutlaka tavsiye ederim. İyi günler dilerim.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir