Cumartesi , Eylül 26 2020
Ana Sayfa / Genel / Ölüler Kitabı Patricia Cornwell

Ölüler Kitabı Patricia Cornwell

ölüler-kitabııııPatricia Cornwellin kaleme aldığı Ölüler Kitabı adlı eseri, roman kategorisine girmekte 432 sayfadan oluşmaktadır. Macera ve aksiyon dolu olayların yaşandığı hikayeyi konu edinir. Okurken sıkılmayacağınız ve heyecan içinde takip edeceğiniz bir eser olduğundan emin olabilirsiniz. Şimdiden iyi okumalar dilerim.

Romanda, Scarpetta adlı kişi zorlu yaşam mücadelelerinden sonra yaşam tarzını oturduğu çevreyi değişmek ister. Güney Carolina’da bir kente yerleşir. Burada arkadaşı ve yeğeni ile birlikte adli tıp merkezi kurarlar. Bu esnada yaşadıkları bölgede tenis turnuvasında başarılı sonuçlar alan bir gencin cesedinin bulunması ile hikaye başlar. Bu vahşi cinayetler devam eder. Olay araştırıldığında hepsinin birbiri ile bağlantılı olduğu saptanır. Scarpetta olanlara şahit olur fakat daha öncede böyle cinayetler görmesine rağmen bu seferki ona da çok farklı gelmiştir. Cinayetler devam etmektedir belkide olaylara karışan Scarpettada bu listedir.

Patricia Cornwellin yazdığı Ölüler Kitabı adlı bu ilgi çekici eserini okumanızı mutlaka tavsiye ederim. PDF ekitap oku iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir