Perşembe , Kasım 26 2020
Ana Sayfa / Genel / Otopsi Patricia Cornwell

Otopsi Patricia Cornwell

otopsşssssPatricia Cornwellin kaleme aldığı Otopsi adlı eseri, polisiye roman kategorisine girmektedir ve 302 sayfadan oluşmaktadır. Bu alanda yazılan son derece macera ve aksiyon dolu yaşanan olaylar anlatılır. Akıcı ve Sürükleyici anlatımı ile kitaba bağlı kalacağınız ve keyif alabileceğiniz bir eser olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle kaçırmamanız gereken bir eser olduğunu düşünüyorum.

Romanda, Çok zeki ve akıllı olan katil arkasında tek bir ipucu bırakmadan cinayetlerine devam eder. Adli tıp doktoru olan Scarpetta bu cinayetleri işleyen katili bulmak ister. Bu olaylar yaşanırken polis teşkilatı Scarpettanın bu olaya karıştığı için öldürmek ister. Scarpetta, katil ve polis teşkilatı arasında macera ve heyecan dolu olaylar yaşanmaya başlar.

Patricia Cornwellin yazdığı Otopsi adlı bu etkileyici ve sürükleyici eseri okumanızı mutlaka tavsiye ederim. PDF ekitap oku iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]
 

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir