Cumartesi , Eylül 26 2020
Ana Sayfa / Genel / Paranoya Tami Hoag

Paranoya Tami Hoag

paranoyaaaaTami Hoagın kaleme aldığı Paranoya adlı eseri, polisiye ve macera kitapları kategorisine girmekte ve 525 sayfadan oluşmaktadır. Kitabın Türkçe çevirisini Ender Nail yapmıştır. Eserde, öldürülen bir polisin öldürülme sebebini ve olayı aydınlatmak isteyen iki dedektif Sam Kovac ve Nikki Liskanın başından geçen olaylar anlatılır. Okurken sıkılmayacağınız ve keyif alabileceğiniz bir eser olduğunu söyleyebilirim. Şimdiden iyi okumalar dilerim.

Romanda, Polis asılarak öldürülmüştür. Olayı aydınlatmak isteyen iki arkadaş dedektif incelemeye başlarlar. Fakat bu yol onlar için zorlu ve karmaşıktır. Çünkü olayı aydınlatılmasını istemeyen büyük güçler vardır. O güçler davanın normal bir şekilde kapanmasını ve açığa çıkmamayı istemektedirler. Bunlara rağmen pes etmeyen dedektif Sam ve Nikki, olayı aydınlatmak için türlü maceraların içinde kendilerini bulurlar.

Tami Hoagın yazdığı Paranoya adlı etkileyici ve sürükleyici bu eserini okumanızı mutlaka tavsiye ederim. PDF ekitap oku iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]
 

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir