Çarşamba , Eylül 30 2020
Ana Sayfa / Genel / Paula – Isabel Allende

Paula – Isabel Allende

paula-isabel-allendeNisan 2012‘de yayımlanan Paula isimli bu eser 350 sayfadan oluşmaktadır.Paula isimli bu eserin çevirisi İnci Kut tarafından yapılmıştır.Paula isimli bu eserin yayıncılığını Can Yayınları üstlenmiştir.

Isabel Allende’nin her eseri,kendi kendine büyük bir hadise oluyor. Paula da öyle, fakat bu eseri evvel ki eserlerinden oldukça değişik; çok daha duygusal, daha bireysel bi eser. Şili’li yazar Sonsuz Düzen isimli eserinin reklamını yapmak için İspanya’ya gittiği esnada, orada yaşamını sürdürmekte olan yeni evlenmiş kızı Paula mühim bir hastalık ile hastaneye götürülür ve komaya girer. Isabel Allende, bi ana olarak, bitkisel yaşama girmiş olan biricik yavrusunun başucunda, hastalık sürecini üzüntü ile takip ederken, bi gün sağlığına kavuşacağı umuduyla kızını okutabilmek için ailesinin ve kendi hayatının belirli kısımlarını bir defter tutarak yazmaya başlar.

Mutlaka okumanız gereken,okuduğunuz da kendinizi duygu seli içinde bulacağınız güzel bir kitap…

[sociallocker]Kitap oku |
Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir