Çarşamba , Eylül 30 2020
Ana Sayfa / Genel / Pelikan Dosyası – John Grisham

Pelikan Dosyası – John Grisham

pelikan-dosyasıJohn Grishamın yazdığı Pelikan Dosyası adlı eseri, 2007 yılında yayınlanmıştır ve 408 sayfadan oluşmaktadır. Kitabın Türkçe çevirisini Şefika Kamcez yapmıştır.Polisiye Roman kategorisine giren eser, son derece akıcı ve sürükleyici bir anlatımı vardır.Pelikan Dosyası adlı Eserin filmi’de çekilmiştir ve en çok okunan kitaplara arasına girmeyi başarmıştır.

Romanda, iki yargı mensubunun öldürülmesi sonucu, ikisininde birbiri ile ilişkisi olduğunu olacağından araştırmalar başlar. Başarılı ve hırslı bir genç hukuk öğrencisi  Darby Shaw olayı araştırır fakat bu olay Washington’da olayın ortaya çıkmasını istemeyen taraflar olduğunu anlar. Daha sonra bu güçler ve Shaw arasında heyecanlı ve aksiyon dolu kovalamaca ve olaylar yaşanmaya başlar.

John Grishamın kaleme aldığı Pelikan Dosyası adlı sürükleyici ve aksiyon içerikli bu eseri okumanızı mutlaka tavsiye ediyorum.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir