Pazartesi , Eylül 28 2020
Ana Sayfa / Genel / Rüya Tabirleri Ansiklopedisi M. Necati Bursalı

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi M. Necati Bursalı

Ruya Tabirleri Ansiklopedisi - M. Necati BursaliRüya Tabirleri bizim için çoğu zaman bir kaynak olmaktadır. Rüyalar her zaman, her uyku da bizim hayatımızdadır. Rüyaları hatırlama durumumuz uykumuzda rahat edip etmemize bağlıdır. Çok rüya görmek yada az rüya görmek kavramı yoktur. Her gün rüya görürüz.

Fakat bu rüyaları hatırlasak bile çoğu zaman anlamını bilmeye biliriz. Bu eserde ise hem ansiklopedi şeklinde bilgiler hem de Peygamberimizin hadislerine yer verilmektedir. Böylelikle daha sağlam bir kaynak olmaktadır. Ayrıca bir gün Dört Büyük Halife’den birine gelen kadın rüyasında dişinin kırıldığını söylemektedir. Halife ise hangi dişi olduğunu sorduktan sonra rüyanın anlamı olarak çocuğunu kaybedeceğini söyler ve o rüyanın sahibi kadın evlat acısı yaşamıştır.

Mustafa Necati Bursalı’nın Rüya Tabirleri Ansiklopedisini okuduktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. PDF eKitap Oku iyi günler, iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap Oku | Kitap İndir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir