Cumartesi , Ekim 24 2020
Ana Sayfa / Genel / Safran Sarı İnci Aral

Safran Sarı İnci Aral

safran-sarırrİnci Aralın kaleme aldığı Safran Sarı adlı eseri, roman kategorisine girmekte ve 336 sayfadan oluşmaktadır. Saftan Sarı adlı eseri okurken sıkılmayacağınız ve beğeneceğiniz bir eser olduğunu şimdiden söyleyebilirim. Eserde, işini başarıyla yapan bu alanda yükselen bir genci, eski bir kaçakçı olan kadını ve Üniversite okumuş bir kızın hayatlarının kesişmesi ve yaşanan olayları anlatır.

Romanda, Volkan Aracılık şirketinde yöneticidir. Volkan iş için gittiği Londradan dönmek üzeredir. Uçakta bavullar karışır ve bu esnada bavulun asıl sahibi melike eda ile tanışır. Bu ikili tanışır ve ısınmaya başlarlar birbirlerine fakat yinede mesafeli olurlar. Üniversite mezunu Eylem ise telekızlık yaparak yaşamaktadır. Bu ilişkiye Eylemde dahil olur ve roman bu üçlünün yaşadıkları olayları konu alır.

İnci Aralın yazdığı Safran Sarı adlı etkileyici ve sürükleyici bu eserini okumanızı mutlaka tavsiye ederim. PDF ekitap oku iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

2016 Hukuk Fakültesi Taban Puanları

Ülkemizde Üniversite bölüm seçecek öğrencilerin bilmesi gereken özellikle bu pdf için hukuk bölümünü seçecek öğrencilerin …

yorumlayın

  1. Ceren Şahin

    Merhaba, ben sitenizi çok beğendim. Teşekkürler. Sizden rica ediyorum İnci Aral’dan Ruhumu Öpmeyi Unuttun kitabını da ekler misiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir