Pazartesi , Ekim 26 2020
Ana Sayfa / Genel / Saptırılmış Vasiyetler – Milan Kundera

Saptırılmış Vasiyetler – Milan Kundera

saptırılmış-vaziyetlerMilan Kunderanın kaleme aldığı Saptırılmış Vasiyetler adlı eseri, roman kategorisine girmekte ve 272 sayfadan oluşmaktadır. Çek yazar, Milan Kundera sadece roman alanında değil, uygarlık, sanat ve insanın varoluş konularını tartışan eserlerde yazmıştır. Bugüne kadar yazdığı eserler ile kendini bu alanda kanıtlayan Milan Kundera, yazmış olduğu Saptırılmış Şahsiyetler adlı eseri, en çok okunan kitaplar arasına girmeyi başarmıştır ve ilgi ile okunmaya devam etmektedir.

Roman, üç aşamalı bölümden oluşur.Yazar, Romanın tarihsel evrimi hakkında ayrıntılı bir yolculuğa çıkarıyor okuru. Roman sanatında kendi kurduğu düşünceler ile de romanın evrimi hakkında yazmıştır. Bununla birlikte roman felsefesi başlığı altında çağımızda yaşayan büyük edebiyat düşünürlerini inceliyor ve bizlere aktarıyor.

Milan Kunderanın yazdığı Saptırılmış Vaziyetler adlı bu ilgi çekici eseri okumanızı mutlaka tavsiye ederim. İyi günler dilerim.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir