Perşembe , Kasım 26 2020
Ana Sayfa / Genel / Son Jüri Üyesi – John Grisham

Son Jüri Üyesi – John Grisham

son-jüri-üyesiJohn Grishamın kaleme aldığı Son Jüri Üyesi adlı eseri, roman kategorisine girmektedir ve 358 sayfadan oluşur. John Grishamının bir başka eseri ve yine harika bir konu ve anlatım tarzı bizlere beklemektedir.  Gerçekten okunan tüm kitaplarında sürükleyici ve heyecanlı olaylar ile bizleri kitaplarına bağlı tutmuştur.

Romanda, 1970’li yıllarda küçük bir kasabada çocuklarının gözleri önünde tecavüze uğrayıp öldürüldüğü bu acı hikayeyi konu alır. Olayı gören sanık Danny, büyük bir kalabalık önünde yargılanır. Danny, karşısındaki jürilerin yargıçların onu suçlu olarak görmesinden dolayı tehdit etmeye başlar fakat Jüri üyeleri cezayı keser, ömür boyu hapistir. 9 yıl yattıktan sonra şartlı tahliye ile serbest bırakılır. Danny, annesini öldürenlerin intikamını almak ister.

John Grishamın yazdığı Son Jüri Üyesi adlı bu ilgi çekici ve etkileyici eseri okumanızı mutlaka tavsiye ederim. İyi günler dilerim.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir