Çarşamba , Eylül 30 2020
Ana Sayfa / Genel / Tamara’nın Gözyaşları Osman Aysu

Tamara’nın Gözyaşları Osman Aysu

tamaranın-gözyaşlarıııOsman Aysu’nun kaleme aldığı Tamara’nın Gözyaşları adlı eseri, 2006 yılında eylül ayında yayınlanmıştır ve 325 sayfadan oluşmaktadır. Polisiye alanda yazdığı kitaplarla tanınan Osman Aysu bu alanda yazdığı Tamara’nın Gözyaşları adlı eserini keyifle okuyacağınızdan emin olabilirsiniz.

Romanda, Rus istihbarat örgüt ajanı Borisin, örgüt tarafından sorguya alınması ve sonrasında gerçekleşen olayları anlatır. Borisin eski bir arkadaşı olan Mihail, vatan hainliği ile suçlanmaktadır. Boris’ten Mihalin yakalanması ve teslim edilmesi ister. Mihail ise bu yapının ihanet içerisinde olduğunu söyler ve Boristen yardım ister. Boris ikilem içerisinde kalır ve yardım etmek ister. Mihailin karısı Tamara ile Rusya’nın Kar isimli köyünde bu gizemi çözmeye çalışır.

Osman Aysu’nun kaleme aldığı Tamara’nın Gözyaşları adlı etkileyici ve sürükleyici bu eseri okumanızı mutlaka tavsiye ederim. PDF ekitap oku iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir