Pazar , Eylül 27 2020
Ana Sayfa / Genel / TBMM Başkanları

TBMM Başkanları

Türkiye Cumhuriyeti Büyük Millet Meclisi BaşkanlarıTürkiye Cumhuriyeti Büyük Millet Meclisinin açıldığı günden bu yana her zaman ve her daim bir başkanı bir lideri olmuştur. Büyük Millet Meclisi hiç bir zaman sahipsiz, asılsız ve kimsesiz kalmamış, Türk milletinin onuru gururu olarak yoluna devam etmiş ve ismine de Gazi Meclisi ismini almıştır. Bu dönemde Millet Meclisine başkanlık etmek sanıldığının aksine daha büyük yük daha büyük bir görevdir.

Sadece siyasi partilerin uzantıları olan kişiler bu göreve nail olmaz, devlet, millet ve adalet nezlinde en iyisini ortaya koymak üzere milletin seçtiği milletvekillerini yönetip, milletin vekiller arayıcılığıyla karar aldığı merkezi sakin, huzur ve refah içinde tutmasıdır. Bu bağlamda Türkiye Cumhuriyeti Büyük Millet Meclisinin 90.yılına kadar dile gelmiş bütün Meclis Başkanlarını konu alan eseri sizlere sunmak isterim.

TBMM Başkanları eserini okuduktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. İyi günler, iyi okumalar dilerim.

[sociallocker]Kitap Oku | Kitap İndir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir