Pazartesi , Eylül 28 2020
Ana Sayfa / Genel / Utangaç Milyoner – Nora Roberts

Utangaç Milyoner – Nora Roberts

utangaçNora Robertsin kaleme aldığı Utangaç Milyoner adlı eseri, polisiye roman kategorisine girer. Romanda, Darcy’nin kasabasından ayrılıp yolculuğa çıkmasını ve yolculukta geçirdiği olayları anlatır. Okurken sıkılmayacağınız ve beğeneceğiniz bir eser olduğunu söylemek isterim. Şimdiden iyi okumalar dilerim.

Eserde, Darcy, kendi bulunduğu kasabadan ayrılarak uzaklaşır. Fakat yolda arabası arızalanır, Darcy, Vegas’a yürüme gider. Burada çalıştırıcı Mac ile kişinin oteline giriyor. Otelin kumarhane kısmana geçer ve parasının bir bölümü ile kumar oynar ve kazanır. Daha sonra tekrar oynar büyük parayıda kazanır. Zengin oldum derken Otelin sahibi Mac’a tutulur ve aşık olur. Darcy, bu sayede kendisini sürükleyici bir hayatın içerisinde bulur.

Nora Robertsin yazdığı Utangaç Milyoner adlı bu ilgi çekici eserini okumanızı mutlaka tavsiye ederim. PDF ekitap oku iyi okumalar diler.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir