Pazar , Eylül 27 2020
Ana Sayfa / Genel / Yıldızlı ve Yağmurlu Geceler – Maeve Binchy

Yıldızlı ve Yağmurlu Geceler – Maeve Binchy

yıldızlı-yağmurlu-gecelerMaeve Binchyin kaleme aldığı Yıldızlı ve Yağmurlu Geceler adlı eseri, 2005 yılında yayınlanmıştır ve 408 sayfadan oluşmaktadır. Eserde, Yunan adasında birbiriyle yeni tanışan 4 insanın hayat hikayesini anlatmaktadır. Gezmeye ve tatil yapmayı gelen bu 4 insan, burada kendileri ile yüzleşiyorlar ve bu insanlar birbirleri ile dost oluyorlar. Bu adada yaşayan ve gelen bu insanların hikayelerini dinleyen adanan yerli insanı Andreasıda anlatır.

Andreas oğlunu Amerika’ya yolar ve yalnız yaşamaya başlar. Elsa, sevdiği erkekten kaçan alman bir kadın. Bunlarla birlikte adaya gelen ve yaşayan diğer 4 insanın hayat hikayesini anlatan bir eserdir. Olaylar akıcı ve sürükleyici bir şekilde anlatılmıştır. Okurken sıkılmayacağınız ve keyif alabileceğiniz bir eser olduğundan emin olabilirsiniz.

Maeve Binchyin yazdığı Yıldızlı ve Yağmurlu Geceler adlı bu ilgi çekici eseri okumanızı mutlaka tavsiye ederim. İyi günler dilerim.

[sociallocker]Kitap oku |Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir