Perşembe , Kasım 26 2020
Ana Sayfa / Genel / Zar Adam – Luke Rhinehart

Zar Adam – Luke Rhinehart

zar-adamEylül 2008‘de yayınlanan Zar Adam isimli bu eser 464 sayfadan oluşmaktadır.Zar Adam isimli bu eserin çevirisi Enver Günsel tarafından yapılmıştır.Zar Adam isimli bu eser Pegasus Yayınları tarafından yayınlanmıştır.

Günlük yaşantısından,monotonluğundan sıkılmış bir  psikiyatrist olan Luke Rhinehart Manhattan’da karısı ve iki evladıyla birlikte yaşamını sürdürmektedir. Hem Batı hem de Doğu felsefelerinin yaşamın manası alternatiflerinden tatmin olmama durumunu yaşayarak sıradan zar atışları ile kendi dinini oluşturarak yaşamını sonsuza dek değiştirir.
Rhinehart ve onun hastaları ufak bir süre içerisinde sonsuz kurtuluşlarının tek yolunun bütün şeyleri zarların olasılığına bırakmak olduğuna inanmaya başlarlar. Luke, seks, uyuşturucu ve terapi ile alakalı zar atışları ile yeni dinini muhafazakar tavır ve ahlakın dibe vurmasını esprili bir birleşimine çevirir. O bu fikirle kendi hayatını ve dünyayı değiştirebilmeyi amaçlar..

[sociallocker]Kitap oku | Kitap indir[/sociallocker]

Bu habere de bakabilirisiniz

İsrail Siyasetini Anlama Kılavuzu

İsrail’in yaptığı siyasetin çok farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimimiz Filistin’e uyguladığı siyaseti canice görür, kimimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir